loader
Меню

Новий потужний двоциліндровий рядний двигун.

Творці нового F 850 ​​GS Adventure домоглися потужного і емоційно насиченого звуку, використовуючи колінчастий вал з розгорнутими на 90 ° шийками і інтервали між спалахами в циліндрах в 270/450 °. Небажані вібрації згладжуються двома балансирними валами. Новий механізм прослизає зчеплення полегшує вижим важеля зчеплення і зменшує гальмовий момент двигуна, підвищуючи безпеку при різких переходах на знижені передачі. За передачу потужності на заднє колесо відповідає шестиступінчаста трансмісія і головна передача ланцюгом, яка тепер знаходиться з лівого боку мотоцикла.

Режими водіння Road і Rain, ABS і ASC вже в стандартній комплектації.

Новий BMW F850 GS Adventure вже в стандартній комплектації має два режими водіння: Road і Rain, що дозволяють налаштувати поведінку мотоцикла відповідно до дорожньої ситуації і вимогами водія, а ABS і ASC забезпечують найвищий рівень безпеки. Динамічний стоп-сигнал, що також входить в стандартне оснащення, робить мотоцикл більш помітним для рухомих за ним транспортних засобів при гальмуванні. Опціональне обладнання включає режими водіння Pro (Dynamic, Enduro і Enduro Pro), систему динамічного контролю тяги DTC і систему ABS Pro, що дозволяє гальмувати в нахилі.

Нова рама з листової сталі.

Рама мостового типу нового BMW F 850 GS Adventure виготовлена зі сталевих елементів глибокої витяжки. Вона задіє двоциліндровий рядний двигун в якості несучого елемента і забезпечує високий рівень жорсткості і надійності. Класичне розташування паливного бака - між сидінням і рульовою колонкою - дозволило оптимізувати ергономіку і центр ваги. 23-літровий паливний бак і низьку витрату палива новинки дозволяють проїжджати більше 550 км без дозаправки.

Виразний, ще більш мужній дизайн в стилі Adventure.

Новий, ще більш мужній дизайн BMW F 850 GS Adventure підкреслює його туристичні якості. Велике вітрове скло зі зручним регулюванням і захист для рук забезпечують комфорт при водінні в негоду. Широкі підніжки ендуро, регульовані важелі перемикання передач і ножного гальма, захисні дуги двигуна і багажна полиця з нержавіючої сталі також входять в стандартне оснащення.

Стилістичні варіанти

На додаток до базової версії моделі доступні стилістичні варіанти Exclusive і Rallye.

Унікальний асортимент додаткового обладнання та аксесуарів.

З моменту запуску нового BMW F 850 GS Adventure буде доступний цілий ряд унікального для мотоциклів середнього класу додаткового обладнання. Вичерпний перелік опцій включає сидіння різної висоти, велика сидіння для двох (як в стандартній комплектації F 850 GS), кріплення для металевих кофров, декоративні накладки, нову повністю світлодіодну фару головного світла, додаткові світлодіодні протитуманні фари, систему Connectivity з повнокольоровим TFT-дисплеєм діагоналлю 6,5 ".

Ключові особливості нового BMW F 850 GS Adventure:

• Потужний двоциліндровий рядний двигун об'ємом 853 см³ і потужністю 95 к.с. при 8 250 об/хв; піковий крутний момент 92 Нм при 6250 об/хв.

• Потужний, емоційно насичений звук завдяки колінчастого валу з розгорнутими на 90° шийками і інтервалами між спалахами в 270/450°.

• Нова рама з листової сталі для високої жорсткості і точності управління.

• Нова телескопічна вилка перевернутого типу і алюмінієвий двосторонній маятник з центральним моноамортизатором для ще більшої чуйності.

• ABS, ASC і режими водіння Rain і Road в стандартній комплектації.

• Режими водіння Pro (Dynamic, Enduro і Enduro Pro), ABS Pro, динамічний стоп-сигнал і DTC в якості опції.

• Електронна підвіска Dynamic ESA в якості опції.

• Нова електросистема з більш потужним генератором і стартером.

• Світлодіодна фара головного світла в стандартній комплектації.

• Світлодіодні денні ходові вогні і додаткові світлодіодна протитуманні фари в якості опції.

• Багатофункціональна приладова панель Connectivity з повнокольоровим TFT-дисплеєм діагоналлю 6,5" в якості опції.

• Посилені позашляхові і туристичні якості і надійний захист від негоди.

• Оптимізована ергономіка.

• 23-літровий паливний бак, що дозволяє проїжджати більше 550 км без дозаправки.

• Новий дизайн, що підкреслює якості GS Adventure.

• Новий колір і два додаткових стилістичних варіанти: Rallye і Exclusive.

• Великий вибір унікального для мотоциклів середнього класу додаткового обладнання.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.