loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

НОВИЙ BMW S 1000 XR.

ГРОЗА ПОВОРОТІВ ТА КІЛОМЕТРІВ.

Якщо ви читаєте ці рядки, то напевно шукаєте ультимативний мотоцикл. Неймовірно швидкий на прямий і в поворотах. На якому можна одним разом махнути за тисячу кілометрів навіть по не ідеальній дорозі. І при цьому зручний для щоденних поїздок. Ви знайшли його. Новий S 1000 XR – це мотоцикл, який не визнає ніяких компромісів. Він ідеально поєднує в собі спортивний стиль і витривалість на довгих дистанціях. Його двигун, запозичений у моделі RR, забезпечує неймовірну динаміку. А чудова ергономіка з прямою посадкою і відмінний вітрозахист дозволяє відправитися в будь-який шлях. Гоночна траса, яка закінчується там, де ви захочете. Так і має бути. Ось що для нас означає XR. А для вас? #NeverStopChallenging.

ДИЗАЙН S 1000 XR

1/1

Дизайн під стать характеру.

BMW S 1000 XR – всемогутній мотоцикл, і це видно з першого погляду. Гострі грані переднього обтічника задають характер дизайну і підкріплюються ефектними деталями та кольорами. Вузькі світлодіодні фари, короткий хвіст – тут все говорить про його спорідненість зі спортбайком S 1000 RR. При цьому ергономіка XR з прямою посадкою, регульованим вітрозахистом і зручним кермом дозволяє атакувати повороти і з комфортом здійснювати тривалі марш-кидки. Ми ж говорили, він всемогутній.

Кольори з характером.

Мотоцикл повинен відображати ваш характер, і це стосується в тому числі і кольору. Яким ви хочете бачити ваш S 1000 XR – зухвалим і яскравим або більш стриманим і брутальним?

Style Sport

Від гоночної траси до дороги: Style Sport поєднує в собі лакофарбове покриття Light White/Racing Blue Metallic/Racing Red з елегантними гоночними компонентами, такими як титановий спортивний глушник або полегшений акумулятор M.

Червоний Racing Red / білий матовий металік White Aluminium

Готовність до атаки прямо з кільцевого треку: це яскраве поєднання кольорів підкреслює спортивний характер S 1000 XR.

Сірий Ice Grey

Світло-сірий колір Ice Grey ідеально контрастує з чорними деталями, підкреслюючи гострі лінії S 1000 XR. Стриманий стиль – для тих, хто звик не говорити, а діяти.

ЧОТИРИЦИЛІНДРОВИЙ РЯДНИЙ ДВИГУН

228
Споряджена маса мотоцикла 228 кг (по DIN) з заправленим баком, акумулятором M Lightweight, пакетами Tour і Dynamic
114
Макс. крутний момент 114 Нм при 9250 об / хв
165
Потужність 165 л. с. / 121 кВт при 11 000 об / хв
999
Робочий об'єм 999 куб. см.

Мотор, в який неможливо не закохатися.

Цифри вражають, але не вони – головне. Головне – характер. Двигун S 1000 XR створений на базі двигуна від спортбайка S 1000 RR і був оптимізований для далеких поїздок і динамічних стартів: інша геометрія розподільного вала і випускний колектор забезпечують неперевершений крутний момент в дуже широкому діапазоні оборотів. XR завжди готовий, а ви?

Менше маса, вище динаміка.

Він не просто сприймається легким за кермом – новий S 1000 XR з таким же оснащенням важить на цілих 10 кг менше попередника. У найлегшій конфігурації маса мотоцикла складає всього лише 223 кг – і це з заправленим баком! А значить, він ще краще управляється, ще швидше розганяється і ще краще сповільнюється. Зниження маси - це секретний ключ до підвищення всіх характеристик. І ми знайшли його.

ВІДЧУЙТЕ ПОТУЖНІСТЬ ЗВУКУ S 1000 XR

Старт

ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ S 1000 XR

ПІДХОДЯЩЕ ЕКІПІРУВАННЯ

Для справжнього спорту

Комбінезон ProRace.

Застебнув блискавку комбінезона ProRace, ви відразу зрозумієте: жарти в сторону, тепер все буде по-справжньому.

Неперевершена витривалість на довгих дистанціях.

Костюм XRide.

Інноваційний комбінезон XRide – це максимальний комфорт, ударостійка шкіра і захист від негоди.

Дві частини, одна ідея.

Комбінезон Roadster.

Підвищений комфорт і безпека – основні риси складеного комбінезона з високоміцної шкіри наппа.

ІНШІ МОДЕЛІ

Новий BMW F 900 XR

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Новий BMW F 900 R

Roadster

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

R 1250 GS

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.