loader
Меню
Зображення мотоцикла може відрізнятися від реального залежно від обраних аксесуарів і додаткового оснащення, а також специфічних вимог ринку.

BMW G 310 GS

ПРИГОДИ ЩОДНЯ

Спонтанність. Вихід за рамки буденного. З BMW G 310 GS кожен день буде сповнений пригод. Завдяки новому двигуну з системою Ride by Wire мотоцикл з легкістю підкорить кам'яні джунглі великого міста і приміські території. За пригодами не обов'язково їхати далеко. Найголовніше - насолоджуватися кожним моментом.

ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ

Мотоцикл G 310 GS - ідеальний супутник для поїздок як по місту, так і поза дорогами. Завдяки своїй ергономіці і оснащенню GS з легкістю доставить вас до будь-якої мети.

Повний контроль

Важелі зчеплення і гальма регулюються в чотирьох положеннях. Це означає, що важелі можна наблизити до керма на шість міліметрів. Завдяки цьому рішенню мотоцикл буде під контролем при мінімальному зусиллі.

ПОТУЖНИЙ ПРИВІД

28
Н · м - макс. крутний момент при 7500 об. / хв
313
куб.см. робочий об'єм
11.5
л (об'єм паливного бака)
3.3
витрата (л) на 100 км по стандарту WMTC

Відчуйте динаміку

Одноциліндровий двигун тепер доступний з електронною ручкою газу, яка значно покращує його чуйність, а автоматичний холостий хід забезпечує абсолютну стабільність двигуна при початку руху. За рахунок ефективного згоряння двигун працює виключно економічно, і відповідає нормам вихлопу «Євро 5».

ГАРМОНІЙНИЙ ЗВУК

Старт

ЯРКИЙ ДИЗАЙН ТА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ

Виберіть свій G 310 GSс

Всі три варіанти колірного оформлення G 310 GS тепер доступні з темним забарвленням двигуна в кольорі Titanium grey metallic. Яке поєднання вам до душі?

Стиль Rallye

Забарвлення Kyanite blue metallic з яскраво-червоними акцентами підкреслює характерний стиль Rallye.

Polar white

Базовий білий колір відрізняється стриманою елегантністю.

Спеціальна версія 40 Years GS

Станьте частиною історії GS: характерна чорно-жовта колірна гамма легендарної моделі R 100 GS тепер доступна і для G 310 GS.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.