loader
Меню

ЧАС ЗАГРАТИ ПО-НОВОМУ.

Представляємо нові кольори мотоциклів BMW 2020 року.

Життя не стоїть на місці і повинне грати новими фарбами. Саме тому ми регулярно змінюємо кольору наших мотоциклів. Настав час для чергового оновлення! Стандартні кольори і ексклюзивні варіанти забарвлення Option 719 – в цей раз ми оновили майже половину модельного ряду.
Готуйтеся закохуватися в мотоцикли BMW заново!

S 1000 RR: новий колір, і його ім'я говорить про все.

Сріблястий Hockenheim названий на честь однієї з найскладніших гоночних трас в світі. Це не простий «металік» сірого кольору: ця фарба створює особливу гру світла та ідеально підкреслює стрімкі пропорції S 1000 RR.

Більше про S 1000 RR

S 1000 R: зухвалість або елегантність?

Новий глибокий синій колір San Marino Blue «металік» підкреслює рельєфні форми S 1000 R і в той же час наділяє мотоцикл часткою елегантності. Хочете максимально зухвалий образ? Тоді вам ідеально підійде чорний «металік» Black Storm. І, нарешті, любителям мотоспорту просто необхідний фірмовий триколор BMW Motorsport: комбінація білого Light white, синього Racing blue metallic і червоного Racing Red.

Більше про S 1000 R

G 310 R: дорослий характер.

Яскраві акценти роблять вигляд нашого компактного мотоцикла ще більш динамічним. Все той же чорний колір Cosmic Black, але з іншим кольором і розташуванням графіки – і ось G 310 R сяє по-новому!

Більше про G 310 R

G 310 GS: шукач пригод.

Новий колір Strato blue Metallic ідеально підходить саме ідеї G 310 GS. Він налаштовує на спонтанність і безтурботність: вже тільки дивлячись на цей мотоцикл, вам хочеться пройняти по місту або відправитися кататися по грунтовкам в найближчому лісі. Що неодмінно і потрібно зробити!

Більше про G 310 GS

K 1600 Grand America: срібло – це нове золото.

Наш найрозкішніший туристичний мотоцикл – це максимум динаміки і стилю. У новому сріблястому кольорі Hockenheim Silver з ефектом «металік» K 1600 Grand America виглядає особливо ефектно.

Більше про K 1600 GRAND AMERICA

K 1600 B: спортивна елегантність.

Радикально-чорний Black Storm metallic і елегантний синій Imperial Blue нікуди не йдуть – однак тепер K 1600 B також доступний в динамічному кольорі Hockenheim Silver, який ефектно підкреслює силует беггера і абсолютно неперевершений в променях сонця.

Більше про K 1600 B

K 1600 GTL: елегантність в абсолюті.

Наш K 1600 GTL – це всемогутній мотоцикл. Неймовірно комфортний і швидкісний, він доступний в трьох варіантах забарвлення. Чорний Black Storm підкреслює його міць. Синій Option 719 Blue Planet з цировками кольору слонової кістки – ідеальне відображення його розкоші, а коричневий Option 719 Stardust додає в його образ ще більше елегантності.

Більше про K 1600 GTL

K 1600 GT: вражаюча їзда.

Для K 1600 GT ми також припасли два нові варіанти ексклюзивного забарвлення SPEZIAL: синій Option 719 Blue Planet metallic з цировками кольору слонової кістки і коричневий Option 719 Stardust – і обидва забезпечать вам численні погляди услід!

Більше про K 1600 GT

R 1250 RT: подорожуйте красиво!

Якщо ви придивлялися до нового R 1 250 RT, то варто придивитися ще уважніше – адже для цієї моделі з'явилося цілих три нових кольори! Не приховуємо, новий сірий Manhattan «металік» виглядає відмінно. А два відтінку SPEZIAL – коричневий Option 719 Stardust і синій Option 719 Blue Planet з цировками кольору слонової кістки, – просто надзвичайні!

Більше про R 1250 RT

C 650 Sport: яскравіше міста.

C 650 Sport сам по собі дуже ефектний – а насичений синій колір Lupin Blue зробить його ще яскравіше. А головне – він повністю відповідає динамічному характеру цього максі-скутера.

Більше про C 650 SPORT

C 650 GT: ідеальний силует.

Глибокий і переливчастий сріблястий колір Hockenheim Silver підкреслює силует C 650 GT. Ідеально для міста і траси. Ідеально для C 650 GT.

Більше про C 650 GT

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.