loader
Меню

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ BMW MOTORRAD.

ТІЛЬКИ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВАШОГО BMW.

Ви хочете повністю довіряти своєму BMW. Завжди, на 100 відсотків. Тому завжди використовуйте виключно оригінальні запасні частини BMW Motorrad. Вони доступні протягом усього терміну експлуатації мотоцикла, і їх можна отримати на першу вимогу завдяки ідеальній структурі складської логістики. Сучасні технології виробництва гарантують високу якість і продуктивність. Запасні частини сумісні зі стандартними продуктами. Вони повинні пройти численні випробування, щоб впевнено відповідати тим суворим вимогам, які пред'являються до наших вихідних деталях. І, що найголовніше, ці деталі оптимально підігнані і схвалені для вашої машини. Подбайте про свій BMW найкращим чином для оптимальної продуктивності і задоволення від їзди на протязі всього терміну служби.

Оригінальні гальмівні диски BMW Motorrad.

Незалежно від того, чи їдете ви по місту, по гірських перевалах чи по гоночній трасі, ваші гальма завжди повинні працювати ідеально. Ідеально. Навіть в несприятливих умовах. Ось чому наші гальмівні диски проходять найжорсткіші випробування. Максимальний термін служби і найкоротший гальмівний шлях.

Оригінальні масляні фільтри BMW Motorrad.

Ваш двигун – перфекціоніст. Ось чому ви повинні забезпечувати його не тільки кращим маслом, а й кращими фільтрами, які були ретельно протестовані і ідеально підходять саме для вашого мотоцикла. Наші фільтри ефективно видаляють залишки горіння, металеві частинки і частинки пилу. Для стабільного тиску масла і приголомшливих ходових характеристик. Кілометр за кілометром.

Шини BMW Motorrad.

Незалежно від того, чи хочете ви побити рекорд швидкості або об'їздити весь світ, наші професійні механіки знають, які шини підійдуть саме вам. Персональний підхід до кожного клієнта дозволяє підібрати комбінацію, яка підходить саме вашому мотоциклу. Приготуйтеся насолодитися оптимальним керуванням і ідеальної тягою. І долати кожен поворот швидше попереднього.

Оригінальні акумуляторні батареї BMW Motorrad.

Завжди будьте собою. А ваш мотоцикл кориться вам по одному натисненню на кнопку. Наші акумуляторні батареї забезпечують необхідну надійність. Вони ідеально підходять для вашого мотоцикла і ніколи не підведуть вас, навіть в самих екстремальних умовах. І ви завжди будете готові вирушити в дорогу. Незалежно від того, куди ви прямуєте.

Оригінальні повітряні фільтри BMW Motorrad.

Для забезпечення максимальної продуктивності двигун повинен дихати. Для цього потрібні наші повітряні фільтри. Вони знижують шум вхідного повітря і зменшують зношення. Дайте своєму двигуну чисте повітря, яке він потребує. Для оптимальної роботи.

Оригінальні свічки запалювання BMW Motorrad.

Більш потужні і довговічні, ніж будь-коли раніше: за допомогою наших свічок запалювання ви завжди будете в безпеці, навіть в самих екстремальних умовах. Тож не дивно, оскільки вони були протестовані під час процесу проектування мотоцикла і точно адаптовані до його потреб. Для оптимальної продуктивності і максимальної ефективності. Для вашої наступної подорожі. Незалежно від того, куди ви прямуєте. Поїхали!

Сервісні партнери BMW поруч з вами.

Завдяки нашій всесвітньої сервісної мережі, ми знаходимося там, де вам потрібно і коли вам це потрібно. Знайдіть найближчого до вас сервісного партнера BMW і скористайтеся нашими пропозиціями по обслуговуванню.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.