loader
Меню

BMW Motorrad представляє нові BMW K 1600 GT, BMW K 1600 GTL, BMW K 1600 B та BMW K 1600 Grand America.

Мотоцикли BMW Motorrad лінійки K 1600 доповнені безліччю технологічних рішень, що дозволяють отримати ще більш яскраві відчуття водіння. Унікальний шестициліндровий двигун цих моделей незмінно викликає інтерес клієнтів у всьому світі. У ході останньої модернізації силова установка стала ефективнішою і потужнішою, ніж будь-коли раніше.

Ідеологія та відмінні риси моделей BMW Motorrad лінійки K 1600.

BMW K 1600 GT є найбільш маневреною і динамічною модель K серії, тоді як BMW K 1600 GTL створений для круїзів у більш комфортній обстановці. Крім того, модель BMW K 1600 GTL вирізняється унікальною ергономікою та топкейсом, що входить у стандартне оснащення.

Дизайн BMW K 1600 B відрізняється обтічним силуетом та низькою задньою частиною в стилі «беггер». Цей байк – справжнє уособлення елегантності, сили та розкоші на двох колесах. Нарешті, модель BMW K 1600 Grand America поєднує переваги шестициліндрового рядного двигуна BMW з ексклюзивним оснащенням, яке робить поїздки на далекі відстані однаково комфортними як поодинці, так і з партнером.

Модернізований шестициліндровий рядний двигун.

Шестициліндрові двигуни BMW завжди займали важливе місце у лінійці BMW Motorrad. З 2010 року BMW Motorrad пропонує клієнтам моделі серії K 1600, оснащені унікальною силовою установкою.

Рядний мотор є найвужчим шестициліндровим силовим агрегатом серед серійних мотоциклів. Ширина його корпусу складає всього 555 мм, робочий об'єм двигуна досягає 1649 см3 при вазі в 102,6 кг. При цьому двигун допускає використання палива з індексом нижче RON 95, що високо оцінять любителі дослідити найвіддаленіші куточки нашої планети.

Силова установка нових моделей BMW Motorrad K серії була адаптована до екологічних норм Євро-5, що діють. Щоб зробити мотоцикли ще більш ефективними з точки зору екологічності, інженери BMW оснастили двигун системою керування BMS-O, двома датчиками детонації та двома додатковими широкосмуговими лямбда-зондами.

Потужність двигуна, як і раніше, становить 160 к.с., проте тепер вона досягається вже при 6 750 об/хв - відразу на 1000 об/хв раніше, ніж раніше. Крім того, максимальний крутний момент, збільшився з 175 Нм до 180 Нм, що забезпечує райдеру ще більш динамічне прискорення.

Ще одним новим компонентом силової установки стала система контролю гальмування двигуном (MSR). Вона дозволяє уникнути дестабілізації мотоцикла, яка потенційно може виникнути під час руху накатом або перемикання на знижену передачу через надмірне пробуксування на задньому колесі.

Система здатна порівнювати швидкість обертання переднього та заднього коліс, а також визначати запас стійкості на задньому колесі. Налаштування системи залежить від вибраного режиму руху. У режимах Rain і Road забезпечується максимальна стабільність мотоцикла в русі, тоді як у режимі Dynamic допускається невелике пробуксування.

Електронна підвіска ESA Next Generation

Електронна підвіска ESA Next Generation нових BMW K 1600 GT, BMW K 1600 GTL, BMW K 1600 B та BMW K 1600 Grand America забезпечує ще більше можливостей з точки зору безпеки, динаміки та комфорту. Ступінь амортизуючого зусилля автоматично змінюється в залежності від умов руху та корисного навантаження в даний момент. В результаті досягаються найбільш гармонійні характеристики та оптимальна плавність ходу.

Современная оптика со светодиодными адаптивными фарами.

На протяжении многих десятилетий BMW Motorrad выступает пионером в области безопасности. В стандартное оснащение всех новых мотоциклов BMW K серии включены современные светодиодные фары проекционного типа с линзами и дневными ходовыми огнями.

Фары дополнены функцией адаптивной подсветки поворотов. Светодиодный модуль ближнего света поворачивается в зависимости от наклона байка, а максимальный угол поворота фары составляет 35 градусов – на 11 градусов больше, чем у байков предыдущего поколения.

Наиболее эффективное освещение дорожного полотна и высокая безопасность маневров достигаются за счет дополнительной возможности поворота всего корпуса фары в пределах 2 градусов в обоих направлениях.

Кроме того, модернизированные мотоциклы получили функцию эффектного приветственного освещения, а также подсветку пола, которая может оказаться полезной при парковке мотоцикла в темноте или оценке состояния дорожного полотна под байком.

Новий кольоровий TFТ-дисплей, вбудована навігація та підключення онлайн.

У базове оснащення нових BMW K 1600 GT, BMW K 1600 GTL, BMW K 1600 B і BMW K 1600 Grand America входить кольоровий TFT-дисплей діагоналлю 10,25 дюйма, який характеризують дозвіл 1920х720 пікселів, зручний інтерфейс і можливість відображати карту навігації прямо на панелі приладів.

Дисплей доповнений міцним загартованим склом з покриттям антивідблиску і оснащений двома радіоантеннами для підключення до шолома або смартфону. Одна з антен підтримує підключення Bluetooth, в той час як друга дозволяє обмінюватися даними через WLAN або Bluetooth.

Більш інтуїтивну взаємодію з призначеним для користувача інтерфейсом забезпечують кнопки «Вибране». Блок управління складається з чотирьох настроюваних кнопок з двоступеневим натисканням і забезпечує доступ до 18 різних функцій. При м'якому натисканні на будь-яку з кнопок відображається перелік доступних функцій.

Новые мотоциклы поддерживают интеграцию смартфона с помощью бесплатного мобильного приложения BMW Motorrad Connected. Это делает использование навигацией и планирование маршрута еще более простыми и удобными, а также помогает легко и быстро получать новейшее ПО, актуальные обновления карт и различные дополнительные функции.

Смартфон можно разместить в защищенном от влаги вентилируемом отсеке над цифровым дисплеем. Отсек оснащен портом USB-C для зарядки мобильного. Функция запирания не предусмотрена, однако при выключении зажигания ветровое стекло автоматически переходит в нижнее положение, закрывая собой отсек и исключая возможность нежелательного проникновения.

Аудіосистема 2.0-новий вимір звучання.

Завдяки аудіосистемі 2.0 нові BMW K 1600 GTL і BMW K 1600 Grand America вже в стандартному виконанні забезпечують ще більш якісне звучання улюбленої музики. Для моделей BMW K 1600 GT і BMW K 1600 B нова аудіосистема пропонується як додаткова опція.

Однією з відмінних рис нової аудіосистеми є розміщення радіоантени прямо в корпусі. Також аудіосистема нового покоління набагато глибше інтегрована в цифрову архітектуру мотоцикла.

Радіо підтримує стандарти DAB, DAB + і DAB-FM, а також пропонує широкий діапазон налаштувань навіть на високих швидкостях. У свою чергу, еквалайзер містить кілька встановлених професійних профілів для досягнення найкращої якості звучання як в шоломі, так і без нього.

Неперевершений стиль в будь-якому з варіантів виконання.

Кожен з нових мотоциклів BMW K серії представлений в трьох варіантах стилістичного оформлення: Basic, Style і Option 719.  Кожен мотоцикл Option 719 Midnight по-справжньому унікальний, оскільки спеціальна графіка наноситься виключно вручну.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.