loader
Меню

ЗАПЧАСТИНИ HP.

СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ.

Висока швидкість. Високі результати. Висока якість. Деталі BMW Motorrad High Performance - для тих, хто шукає абсолютний максимум. Тут немає місця компромісам: ми використовуємо вуглепластик, титан і алюміній. Деталі HP підкреслюють зовнішній вигляд мотоцикла, роблять його ексклюзивним і покращують характеристики. Все і одразу!

Чиста мотивація.

Ви здатні вичавити максимум з вашого мотоцикла і не мислите свого життя без гоночного треку? Підкресліть це в зовнішності вашого мотоцикла. Облицювання паливного бака HP і інші деталі з вуглепластика (доречі, всі вони - з ударостійким і стійким до ультрафіолетового випромінювання глянсовим лаком) - ідеальний спосіб висловити свою пристрасть до швидкості. Регульовані підніжки HP, відфрезеровані з алюмінію, забезпечують ідеальну ергономіку. Титанова вихлопна система з насадкою з вуглепластика не тільки круто виглядає і потужно звучить - вона на 5,7 кг легше в порівнянні зі стандартною. А найкращий спосіб зафіксувати свої результати - дата-логгер HP, завдяки якому ви отримаєте повний доступ до гоночної телеметрії по 32 каналах даних.

Дилери BMW поруч з вами.

Зробіть свій мотоцикл більш ефективним завдяки оригінальним аксесуарам BMW Motorrad. Відвідайте вашого дилера BMW Motorrad і отримаєте консультацію.

Завантажити каталог

Мотоспорт BMW Motorrad

BMW Motorsport - це справжня сім'я, сильна і непереможна. Ми беремо участь в гонках на всіх континентах і маємо власну спортивну програму для клієнтів.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.