loader
Меню

SIDE VIEW ASSIST (SVA).

БІЛЬШЕ НІЯКИХ «СЛІПИХ ПЯТЕН».

Першопроходець в мотоциклетній індустрії: BMW Motorrad – перший виробник мотоциклів, що представив систему Side View Assist (SVA). Вона допомагає наїзнику в складних дорожніх ситуаціях, наприклад в щільному міському русі, і попереджає його про близькість інших водіїв. Ультразвукові датчики, встановлені в районі облицювального кожуха рульової колонки і тримача номерного знака, стежать за тим, що відбувається навколо.

1/1

У діапазоні швидкостей від 25 до 80 км/год SVA інформує водія про інших учасників дорожнього руху, які знаходяться на відстані не більше 5 метрів від водія і рухаються з максимальною диференціальною швидкістю 10 км/год. Як тільки транспортний засіб входить в цей радіус, загоряється сигнальна лампочка на ніжці дзеркала з відповідної сторони мотоцикла. Якщо водій хотів би змінити смугу руху і використовувати відповідний покажчик повороту, сигнальна лампа також починає блимати в дзеркалі.

Це дозволяє водієві зберігати огляд навколишнього дорожнього руху і своєчасно виявляти транспортні засоби в сліпій зоні. Таким чином ця інноваційна система забезпечує значне підвищення комфорту, не відміняючи необхідність дивитися в дзеркало заднього виду і перевіряти сліпі зони і не звільняючи водія від обов'язку залишатися напоготові і реагувати на все, що відбувається на дорозі.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Комфорт і ергономіка.

Ергономіка для максимального задоволення від їзди.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.