loader
Меню

ПЕРІОДИЧНІСТЬ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.

КОНЦЕПЦІЯ ДИНАМІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Компанія BMW Motorrad ввела періодичність технічного обслуговування кожні 10 000 кілометрів ще в 1989 році. Це значення, як і раніше залишається одним з кращих в галузі навіть сьогодні. Це свідчить про зрілу і стабільну технологію, високу якість продукту і забезпечує порівняно більш низькі витрати на обслуговування. Більш того, довга періодичність обслуговування також є важливим підгрунтям для покупки і перепродажу.

Технологічні досягнення також дозволили скоротити обсяг робіт з технічного обслуговування, необхідних на кожному інтервалі. З обговорень з дилерами і клієнтами стає ясно, що запропоноване щорічне сервісне обслуговування на додаток до технічного обслуговування кожні 10 000 км і сервісного обслуговування кожні 20 000 км не завжди використовуються. Це може мати негативні наслідки для технічного стану транспортних засобів та означає, що мотоцикли, наприклад, обслуговуються тільки кожні три роки. Це призводить до старіння великої кількості експлуатаційного приладдя.

Щоб врахувати зміну поведінки клієнтів, а також технологічні досягнення, компанія BMW Motorrad розробила гнучку концепцію обслуговування, яка також враховує періоди, коли транспортний засіб не використовуються. Це означає, що обсяг робіт з технічного обслуговування в більшій мірі залежить від колишніх часів, ніж від пробігу.

Відображення інтервалу сервісного обслуговування є частиною стратегії динамічного технічного обслуговування. Незалежно від пробігу, для всіх мотоциклів BMW потрібно одне технічне обслуговування на рік. Для мотоциклів використовуваних для довгих подорожей, є також компоненти, обслуговування яких залежить від пробігу і не залежить від обов'язкового щорічного обслуговування. Це означає, що потрібно додаткове технічне обслуговування, коли пробіг перевищує 10 000 кілометрів на рік. Про те, що мотоцикл повинен своєчасно пройти технічне обслуговування, клієнт дізнається за допомогою багатофункціонального дисплея.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Безпека.

Іновації для задоволення від безперешкодної їзди.

Дізнатись більше

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

Дізнатись більше
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.