loader
Меню

НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ ІЗ МОНГОЛІЇ.

Міжнародний турнір GS Trophy 2018 завершився, але «дух GS» продовжує жити в наших серцях.

Вони приїхали, побачили і перемогли. Для участі в шостому міжнародному турнірі GS Trophy в Монголію прибутку 18 команд з 21 країн, щоб віддати всі свої сили в боротьбі за перемогу. Однак незалежно від того, як в результаті розподілилися місця в турнірній таблиці, кожен з учасників змагання покинув країну Чингісхана з незабутніми враженнями про цей унікальний подію.

Не програв ніхто.

Міжнародний турнір GS Trophy не має аналогів. Дружній змагальний процес GS Trophy як ніякий інший захід об'єднує мотоциклетний світ і надає шанс зав'язати міцні товариські відносини з іншими водіями зі всього світу – не тільки завдяки легендарному мотоциклу R 1200 GS Rallye, на якому змагаються учасники. З кожним популярність GS Trophy зростає, як зростає і міжнародне співтовариство водіїв GS. Кожен, кому пощастило помірятися силами з учасниками з інших країн, стає частиною феєричної тусовки, яка не знає жодних кордонів і мовних бар'єрів.

Змагання розпочинається вже вдома.

Тих, хто програв у міжнародному турнірі GS Trophy немає – тільки переможці. Адже всі учасники тут – кращі з кращих, які вже пройшли відбіркові змагання в своїй країні, щоб зайняти одне з трьох заповітних місць в команді для зустрічі в міжнародному фіналі. Та й який мотоцикліст не схопився б за шанс здійснити незабутню подорож в дикі монгольські степи і одночасно поборотися зі світовою елітою аматорського мотоспорту на GS Trophy?

Для того щоб відшукати в Монголії кращі місця і маршрути для змагань по бездоріжжю, протягом двох років було проведено безліч розвідувальних і пробних вилазок. На початку червня в столиці країни Улан-Батор прибуло 18 міжнародних команд, яким протягом восьми днів треба було оскаржувати свою першість в інтенсивній, жорсткої та амбітної, але разом з тим дружній конкурентній боротьбі. Разом з відомими лідерами на старт міжнародного турніру GS Trophy вийшли і новачки, такі як Австралія і Індія, а також дві міжнародні жіночі команди з Африки, Європи Австралії і Америки.

«
«Міжнародний турнір GS Trophy – це можливість надихнути жінок слідувати своїм мріям».
Author Джулія Магуайр, № 261, команда AusAmerica
»
1/1

Відомі і невідомі перемінні.

Жодній з країн не вдавалося перемагати в GS Trophy більше одного разу, тим голосніше і сумбурно звучали умоглядні припущення до початку турніру в цьому році. Чи вдасться чинному чемпіону, команді ПАР, зробити те, що до цих пір не вдавалося нікому, і вдруге поспіль виграти міжнародний фінал? Або плани розладнають новачки з Австралії, які розгромлять всіх суперників завдяки своєму майже чвертьстолітньому досвіду в австралійському GS Safari? А, може, своїми бездоганними і незмінно високими командними результатами за всі вісім днів змагань вразить одна з команд, запрошених з уайлд-кард? Це покаже тільки час.

На шляху до перемоги.

На самому початку змагання лідерство за очками захопила команда Кореї, слідом за нею з невеликим відставанням йшла команда ПАР, яка захищала свій титул – і знала, як це зробити. Тріо гонщиків – Марк Дікінсон, Юджин Фоур і Кріс Майер, наполегливо тренувалися і добре підготувалися до нинішнього турніру. В результаті всі вісім днів, що йшли змагання, команда ніколи не опускалася нижче другого місця в турнірній таблиці. Інші команди теж намагалися показати все, на що вони здатні – незважаючи на численні труднощі, які стояли у них на шляху.

Вирішальне слово за спільнотою.

Труднощі, які стояли на шляху до перемоги, представляли собою безліч спеціальних тестів і вправ, щоб на найвищому рівні і в умовах зростаючого змагального стресу перевірити майстерність керування мотоциклом. Але була й інша можливість по легкому набрати очок: у двох фотоконкурсах, які проходили тільки в фіналі. Таким чином, кожна команда мала два шанси, щоб мотивувати свою рідну мото-спільноту голосувати за найкраще фото змагання – за найбільшу кількість голосів давалася найбільша кількість очок.

В обох фотоконкурсах домінувала команда ПАР, яка отримала набагато більше голосів, ніж будь-яка інша країна. Таким чином, завдяки цим 50 очками команда набрала максимальну кількість очок і забезпечила собі відрив від суперників і перше місце. А всі країни отримали для себе цінний урок на майбутні розіграші турніру GS Trophys.

Особливі дні і перевірки.

Монголія дала учасникам практично безмежні можливості вдосталь поколобродити. Тут було все – від глибоких піщаних стежок до каньйонів, річкових перевалів і швидкісних гравійних доріг через широкі рівнини і горбисті ущелини. Місцевий клімат теж не особливо дозволяв розслаблятися: крім дуже сухого і гарячого повітря і піщаних бурь в пустелі Гобі учасників дуже напружували холодні ночі і перепади температур до 30 градусів Цельсія. Але в першу чергу, звичайно, випробування, які визначали, хто виграв і хто програв у GS Trophy. Команда маршалів розробила безліч вправ з водіння і навігації, щоб виявити будь-які технічні недоліки або прогалини в знаннях. Неважливо, як довго і часто команди і окремі учасники тренувалися у себе вдома, істотну різницю в розподілі місць у турнірній таблиці визначила їх здатність працювати в умовах змагального стресу.

1/1
«
«Випробування – це частина змагання, але спільна подорож через цю дивовижну країну – найголовніша подія».
Костянтин Золотарьов, № 213, команда Росії
»

Боротьба до кінця.

В останній день турніру в гонці за титул все ще брали участь три команди: як команда США, так і команда Франції боролися до кінця, причому після останнього випробування їх розділяло всього два очки. Однак, видатні результати південноафриканської команди забезпечили їй заслужене звання чемпіона 2018 року. Вони раділи, і всі команди тріумфували разом з ними. Марк Дікінсон з команди ПАР чудово резюмував моральний дух заходу: «Краще в міжнародному турнірі GS Trophy то, що він поширює любов до мотоциклів і до BMW Motorrad. Особисто для мене «дух GS» означає єднання».

Інші історії, які можуть вас зацікавити.

Ні дня без пригод.

Ваші пригоди починаються тут і зараз.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Я полюю за емоціями.

Ісаак Джонстон вирушає в дорогу, спонукуваний цікавістю і ентузіазмом.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Підходящі мотоцикли.

R 1200 GS Adventure

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

F 850 GS

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

R 1200 GS

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

F 750 GS

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

G 310 GS

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

S 1000 XR

Adventure

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.