loader
Меню

ВИСОТА СИДІННЯ І ДОВЖИНА ПО ВНУТРІШНЬОМУ ШВУ БРЮК ЇЗДЦЯ

СТІЙКА ОПОРА ДЛЯ ОБОХ НІГ.

Задоволення і безпека завдяки ідеальній висоті сидіння. BMW Motorrad пропонує індивідуальні рішення практично для кожної моделі. Для окремо настроюваної ергономіки та ідеального симбіозу з вашою машиною.

Стійкість – грає важливу роль в оволодінні навичками водіння мотоцикла – особливо на світлофорах і при маневруванні. На стійкість істотно впливають такі чинники:

  • Висота мотоцикла: машини «Ендуро» мають велику загальну висоту через більший ход пружини і інших чинників.
  • Вага машини і центр ваги: ​​мотоцикли BMW отримують високу оцінку за їх надзвичайно низький центр тяжіння.
  • Ширина області переднього сидіння: сидіння BMW Motorrad вже спереду. Завдяки цьому мотоциклістам легше злазити.

Чим ширше сидіння, тим більшою повинна бути довжина внутрішньої сторони ноги. Це означає, що навіть при одній і тій же висоті сидіння один мотоцикл може дозволити вам дотягнутися до землі обома ногами, тоді як на іншому мотоциклі ви навряд чи зможете торкнутися землі кінчиками носків. Все залежить від ширини сидіння. Компанія BMW Motorrad враховує ці ідеї при конструюванні сидінь. Результати: до землі легко дотягнутися, не жертвуючи комфортом.

Існує два способи налаштування висоти мотоциклів BMW. Один із способів – опустити мотоцикл на регульованій пружинній стійці і фіксованих вилочних трубках. Це можуть зробити самі мотоциклісти. Другий спосіб використовує спеціальний комплект для опускання, який можна придбати на заводі.

Висота сидіння водія може бути змінена окремо за допомогою регульованого сідельного кронштейна для одиночних сидінь. Це можна зробити за кілька простих кроків без використання будь-яких інструментів і не жертвуючи комфортом. За допомогою цього способу сидіння можна опустити на 30 мм.

BMW Motorrad також пропонує сидіння різної висоти (низьке сидіння, перетягнуте сидіння або високе сидіння з додатковою оббивкою). Їх можна замовити безпосередньо з заводу без додаткової оплати. Вони також можуть бути модифіковані як додаткові аксесуари. Це дозволяє регулювати висоту сидіння на 30-40 мм.

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ У ДЕТАЛЯХ

Комфорт і ергономіка.

Ергономіка для максимального задоволення від їзди.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Технології в деталях.

Все, що стоїть за мотоциклами BMW.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.