loader
Меню

ЗАПАС ХОДУ І ЗАРЯДКА

БУДЕ ЇЗДИТИ ВЕСЬ ДЕНЬ – І НАВІТЬ БІЛЬШЕ

BMW CE 04 природним чином стане частиною вашого повсякденного життя. Він заряджається від побутової розетки, домашнього пристрою Wallbox або в дорозі від громадської зарядної колонки. Незалежно від того, як виглядає ваш день, наш електроскутер завжди з вами.

І навіть якщо ви багато їздите, ваш розпорядок дня легко реалізується з високовольтним акумуляторним блоком BMW CE 04. Тому що це він забезпечує запас ходу в цілих 130 кілометрів*. Навіть в кінці насиченого подіями дня у вас залишається багато енергії.

*За стандартом WMTC

ШВИДКО, ПРОСТО І ЗРУЧНО

Від побутової розетки до BMW Wallbox і громадської зарядної станції: ви можете використовувати всі три варіанти, щоб забезпечити BMW CE 04 необхідною енергією. Ефект синергії з BMW Group і відповідні автомобільні стандарти також унікальним чином застосовні до вашого BMW CE 04: від використання технічних компонентів аж до високовольтної техніки і пов'язаних з нею вимог безпеки для кабелів, вилок, електроніки акумуляторних батарей і схем блокування. І, звичайно ж, це відноситься і до обслуговування вашого зарядного пристрою BMW Wallbox.

Зарядка від побутової розетки

За допомогою серійного стандартного зарядного кабелю Mode 2 зі звичайною побутовою виделкою Schuko ви легко зарядите BMW CE 04 від побутової розетки. Через кабель довжиною 5 метрів ваш скутер зарядиться з 0 до 80% всього за 3 години 30 хвилин завдяки зарядної потужності 2,3 кВт.

Зарядка за допомогою BMW Wallbox

Зарядна станція для вашого будинку. Ви можете зарядити свій BMW, MINI і BMW CE 04 через стаціонарно встановлений пристрій BMW Wallbox. Індикатор стану постійно інформує вас про поточний рівень зарядки. При потужності 2,3 кВт ви можете зарядити скутер з 0 до 80% за 3 години 30 хвилин. Ви можете заощадити багато часу, використовуючи опціональний швидкозарядний пристрій. При потужності до 6,9 кВт і максимальному зарядному струмі такий же процес зарядки займає всього 65 хвилин.

Зарядка на громадських зарядних колонках

Завдяки доступному у вигляді опції зарядному кабелю Mode 3 ваш BMW CE 04 можна з комфортом заряджати на громадських зарядних колонках. Скутер заряджається з 0 до 80% за 3 години 30 хвилин при потужності 2,3 кВт. Завдяки опціональному швидкозарядному пристрою цей час при зарядній потужності до 6,9 кВт скорочується до 65 хвилин – залежно від зарядної колонки.

Зарядка за допомогою швидкозарядного пристрою

BMW CE 04 можна додатково оснастити швидкозарядним пристроєм. Ви можете використовувати його для швидкої і безпечної зарядки від домашнього блоку Wallbox або за допомогою зарядного кабелю Mode 3 на громадських зарядних колонках. Швидкозарядний пристрій поставляється в заводській спеціальній комплектації. Завдяки потужності 6,9 кВт пристрій дозволяє максимально ефективно використовувати зарядну потужність і заряджати BMW CE 04 з 0 до 80% всього за 65 хвилин.

ЗАРЯДНІ КОЛОНКИ ТА РІВЕНЬ ЗАРЯДКИ

Ваш шлях до зарядної колонки

За допомогою функції пошуку точки інтересу навігаційна система покаже вам зарядні колонки в потрібному районі і проведе вас за найкоротшим маршрутом. Ви можете вибрати зарядну колонку або в додатку BMW Motorrad Connected, або вказати маршрут до наступної зарядної колонки прямо на 10,25-дюймовому TFT-дисплеї скутера.

Постійний контроль над рівнем зарядки

Під час процесу зарядки додаток BMW Motorrad Connected інформує вас про прогнозоване завершення зарядки і про те, як далеко і як довго ви можете перебувати в дорозі з накопиченою енергією. Ці дані можна переглядати на 10,25-дюймовому TFT-дисплеї в будь-який час під час руху.

Найважливіші питання і відповіді про запас ходу і зарядці

Як мій стиль водіння впливає на запас ходу BMW CE 04?

Ваш стиль водіння впливає на витрату енергії і, отже, на запас ходу. Щоб збільшити запас ходу до максимуму, ви можете вибрати на BMW CE 04 режим руху Eco. Скутер також оснащений системою регенерації енергії гальмування, завдяки якій високовольтна акумуляторна батарея заряджається за рахунок рекуперації. Проактивне водіння, помірне прискорення і уникнення постійної максимальної швидкості також сприяють збільшенню запасу ходу.

Акумуляторна батарея BMW CE 04 з часом зношується?

Ємність високовольтної літій-іонної батареї зменшується протягом терміну служби. У зв'язку з цим ми надаємо клієнтам найкращий сервіс відповідно до нашого сертифіката на акумуляторну батарею. Сертифікат дійсний для перших 40 000 км, термін його дії закінчується через п'ять років після першої поставки або першої реєстрації даного транспортного засобу. Якщо за цей час високовольтний акумуляторний блок вийде з ладу, ми безкоштовно усунемо несправність. Те ж саме відноситься до надмірної втрати ємності. Більш детальну інформацію можна отримати у партнера BMW Motorrad.

Чи можу я їздити на BMW CE 04, якщо у мене немає швидкозарядного пристрою?

Звісно. У цьому випадку транспортний засіб можна заряджати за допомогою стандартного зарядного кабелю від звичайної побутової розетки і на громадських зарядних колонках. Тільки в цьому випадку процес зарядки займає більше часу, ніж при використанні швидкозарядного пристрою.

Що потрібно враховувати при зарядці від побутової розетки?

Стандартний зарядний кабель потужністю 2,3 кВт входить в серійну комплектацію* BMW CE 04. При довжині п'ять метрів доступ до побутової розетки зазвичай гарантований. Забороняється використовувати подовжувальні кабелі і багатоконтактні штепсельні вилки.

*Ринкова пропозиція

Як знайти підходящий варіант зарядки для BMW CE 04 в дорозі?

Ви можете знайти варіанти зарядки за допомогою програми BMW Charging (і будь-яких інших додатків для зарядки) і додатка BMW Motorrad Connected. Зарядними колонками також можна керувати за допомогою навігаційної панелі через функцію точки інтересу.

Які зарядні кабелі пропонує BMW Motorrad для зарядки на громадських зарядних колонках?

Залежно від країни використовуються одно- або трифазні кабелі для зарядних колонок. З відповідними кабелями BMW CE 04 можна заряджати з потужністю до 6,9 кВт.

Як перевірити рівень зарядки BMW CE 04?

У BMW CE 04 рівень зарядки запитується на TFT-дисплеї транспортного засобу. У той же час ви можете використовувати додаток BMW Motorrad Connected, щоб дізнатися прогноз закінчення зарядки при підключеному скутері.

Де можна придбати BMW Wallbox?

Зарядний пристрій Wallbox легко і зручно підключається до домашньої електромережі. Завдяки високій зарядній потужності та трифазній зарядці (тільки з опціональним швидкозарядним пристроєм, встановленим в BMW CE 04), час зарядки істотно скорочується. Довжина кабелю Wallbox становить п'ять метрів. BMW Wallbox можна придбати у будь-якого дилера автомобілів і мотоциклів.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.