loader
Меню

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ.

НАЙВАЖЛИВІШІ ПИТАННЯ. НАЙВАЖЛИВІШІ ВІДПОВІДІ.

Коли ви в дорозі на своєму мотоциклі, найважливіше питання – куди їхати. Якщо ви ще не визначилися, ми обов'язково знайдемо для вас правильну відповідь. Тому що завжди є дорога. І завжди є відповідь.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Що таке шина LIN?

Шина LIN (Local Interconnect Network) – це новітня і універсальна система послідовного зв'язку для транспортного засобу. Це відкритий стандарт, що передує стандарту CAN і використовуваний там, де використання шини CAN вимагає занадто великих витрат часу. LIN полегшує зв'язок між розумними датчиками і виконавчими механізмами, яким не потрібно пропускна здатність і гнучкість шини CAN.

Що означає TMC?

TMC – це абревіатура від Traffic Message Channel – канал повідомлень про рух. TMC – це інформація про рух, яка передається багатьма передавачами разом з радіопрограмами. Інформацію TMC не можна почути в радіосигналі, але її можна декодувати за допомогою відповідних приймачів. Після цього інформація може використовуватися автоматичним планувальником маршрутів, наприклад, щоб уникнути маршрутів з пробками або небезпечними ситуаціями на дорозі.

Що означає Text-to-Speech?

Text-to-speech означає, перш за все, підвищену зручність використання Navigator V. Адже тепер голосові підказки повідомляють не тільки про направлення, але й про назви вулиць. Це запобігає плутанину на поворотах і спрощує навігацію. Раніше голосові підказки завжди вимовлялися реальним записаним голосом. Потім голосові підказки групувалися для створення потрібних пропозицій і програвалися. Якби ви хотіли використовувати попередньо записані назви доріг, було б необхідно оцифрувати всі назви доріг в картографічних матеріалах, що неможливо з урахуванням обсягу. Функція Text-to-speech по справжньому читає текст, практично імітуючи людську мову. Вона не працює з попереднім записом і знає, як вимовляти кожну букву, склад і їх комбінації. Таким чином народжуються підказки, значно спрощують навігацію.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО BLUETOOTH

Які пристрої можна підключити до мого Navigator V через Bluetooth?

Ви можете підключити Bluetooth-системи зв'язку, мобільні телефони, смартфони та інші пристрої Navigator V до свого BMW Motorrad Navigator V.

ЗВ'ЯЗОК ЧЕРЕЗ BLUETOOTH

Я встановив систему зв'язку BMW Motorrad в своєму шоломі, але не можу регулювати гучність за допомогою контролера MMC.

Управління рівнем звуку комунікаційної системи BMW Motorrad, керованої контролером MMC, вимагає останньої версії програмного забезпечення для систем зв'язку BMW Motorrad v250. Програмне забезпечення доступно безкоштовно у вашого авторизованого дилера BMW.

Чи можу я використовувати регулятор гучності MMC на R 1200 GS з шоломом Bluetooth не від BMW?

Ні. Регулювання гучності через контролер MMC вимагає, щоб шолом Bluetooth дозволяв управляти гучністю віддалено. Пульт дистанційного керування з контролером MMC підтримується тільки системою зв'язку BMW Motorrad.

МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН BLUETOOTH

Я підключив свій смартфон і систему зв'язку BMW Motorrad через Bluetooth до BMW Motorrad Navigator V. Чи можу я слухати музику зі смартфона?

Ні це не можливо. BMW Motorrad Navigator V не може передавати музику через Bluetooth. Замість цього використовуйте медіапрогравач, вбудований в BMW Motorrad Navigator V.

ПІДГОТОВКА ДО НАВІГАЦІЇ

Чи можна підготовку до навігації на R 1200 GS також модернізувати пізніше?

Підготовка до навігації включає в себе мультіконтролер, монтажний кронштейн і утримувач, що працюють за допомогою приладової панелі. Окремі компоненти також можуть бути модифіковані пізніше.

Чи можу я також встановити підготовку до навігації з мультіконтролером на R 1200 GS до 2013 року випуску?

Ні це не можливо. Для підготовки навігації потрібно шина LIN. Її немає в моделях R 1200 GS до 2013 року випуску.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ І ФУНКЦІЇ

Чи повинен я знімати BMW Motorrad Navigator при заправці мотоцикла, щоб захистити його від бризок бензину або паливних парів?

Ні, корпус і екран навігатора стійкі до палива. Ви можете просто акуратно витерти бризки палива чистою тканиною.

Функція компаса BMW Motorrad Navigator вказує на неправильний напрямок відразу після включення. Після того, як ви почнете рух, компас почне показувати правильний напрямок. Через що так відбувається?

Функція компаса навігатора заснована на електронному компасі, а не на механічному магнітному компасі. Цей електронний компас визначає напрямок, розраховуючи різницю між двома різними точками вимірювання положення. Якщо навігатор не переміщається, різниця відсутня і напрям компаса не може бути визначено. Однак, як тільки ви почнете рух різниця буде розрахована. І компас почне показувати правильний напрямок.

Чи підтримує BMW Motorrad Navigator навігаційне числення шляху?

BMW Motorrad Navigator не підтримує навігаційне числення шляху. Ця функція використовується для навігації, завдяки оцінці сигналу тахометра і так званого «гіроскопа» (магнітного компаса) навіть в ситуаціях, коли прийом супутникового сигналу неможливий, наприклад, в тунелі.

Зв'язатися з менеджером
Дякуємо Вам! Найближчим часом наші менеджери з Вами зв'яжуться.